Uszyńscy Dental Lab

Szybko i profesjonalnie

Laboratorium protetyczne Uszyńscy Dental Lab powstało w 2006 roku. Ściśle współpracuje z kliniką Uszyńscy Dental Clinic. W skład zespołu pracowni protetycznej wchodzi kilkunastu techników dentystycznych. W trosce o najwyższą jakość usług Uszyńscy Dental Lab zapewnia konsultacje na każdym etapie pracy z pacjentem.

Nasze laboratorium oferuje pełen zakres usług. Specjalizujemy się w pracach pełnoceramicznych najwyższej jakości. Pracujemy na wszystkich systemach implantologicznych, dostępnych na rynku. Wykonujemy prace wyciskowe i bezwyciskowe (technologia CAD – CAM). Dzięki ciągłym szkoleniom i poszerzaniu wiedzy na poziomie artystycznym i mistrzowskim w Polsce oraz za granicą, osiągamy najwyższy poziom techniczny i estetyczny naszych prac.
Laboratorium protetyczne Uszyńscy Dental Lab jest w pełni zdygitalizowane – skanowanie ( skanery 3 SHAPE), projektowanie 3D (Skanery laboratoryjne 3SHAPE), drukowanie 3D (drukarki BEGO), frezowanie 3D (frezarki RS-team) …to nasza codzienność.
Dzięki współpracy pacjenta z lekarzem i technikiem w jednym miejscu, gwarantujemy najwyższej jakości usługi w najkrótszych terminach.

Zapraszamy do współpracy lekarzy protetyków, ortodontów oraz techników. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Dla zainteresowanych współpracą:

tel. pracownia 600103223

mail: info@uszynscydentallab.pl